خانه » مقالات » پرداخت در محل

پرداخت در محل

شما جهت فروش هر محصولی نیاز دارید تا ابتدا آنرا عرضه بکنید . مثلاً فروشبرخي افتتاح بکنید و اجناس را در آن به نمایش بگذارید. در اینترنت این امر توسط طراحی یک وب سایت صورت می گیرد. به سایت های اینترنتی که جهت فروش کالاهای شما ایجاد می شوند حاوی معین ات، عکس، توضیح ات، فیلم دیدنی ی در رابطه با کالا … هستند ، فروشگاه مجازی یا فروشگاه الکترونیکی می گویند.

safe buy پرداخت در محل
سایت ولکس

ولکس,فروشگاه پستی,خرید و فروش اینترنتی,سایت ولکس,واسطه پستی,سرویس فروش اینترنتی,پرداخت پس از دریافت کالا,پرداخت پس از تحویل

روش کار فروشگاه های اینترنتی فعال در زمینه خرید و فروش اینترنتی که مجهز به سرویس فروش اینترنتی و پرداخت در محل هستند به صورت زیر است :

۱- خریدار وارد فروشگاه اینترنتی شده کالای مورد نیاز را گزینش و معین ات خود را وارد می نماید .
پس شیوه پرداخت مبلغ سفارش و نوع ارسال سفارش با گزینش یکی ازروش های زیر توسط خریدار وهله خرید انتها می پذیرد.

روش های پرداخت سفارش:

– پرداخت از طریق کارتهای اعتباری (پرداخت آنلاین): در این سیستم خریدار مبلغ سفارش را از طریق کارت های بانکی(عضو online payment)به صورت آنلاین پرداخت کرده بعد از ارسال سفارش توسط فروشگاه مبلغ سفارش به فروشگاه پرداخت خواهد گردید.
-پرداخت بعد از تحویل در محل (COD): در این سیـستم مامور پست بعد از تحویل مرسوله به خریدار، مبلغ سفارش را دریافت به حساب شرکت پرداخت واریز می نماید بعد از آن شرکـت پرداخت با فروشگاه تسویه حساب می نماید.

روش های ارسال سفارش:
– پست پیشتاز (تحویل۴۸ ساعته)
-پست سفارشی (تحویل ۳ الی ۵ روزه)
– پیک (تحویل ۸ ساعته)

۲- بعد از اتمام خرید کد رهگیری سفارش به خریدار نمایش داده خواهد شد هم از طریق پیام کوتاه و پست الکترونیکی برای خریدار ارسال خواهد گردید.

۳- در وهله بعد مدیر فروشگاه با استفاده از پنل اختصاصی پرداخت که در اختیار دارد فاکتور سفارش حاوی اطلاعات خریدار را پرینت گرفته و بعد از بسته بندی کالای مورد نظر، در پنل سفارش را ” آماده به ارسال ” اعلام می نماید. در این لحظه موجود بودن کالا و ارسال آن از طریق پیام کوتاه به خریدار اطلاع رسانی می گردد. ضروری به ذکر است سیسـتم لجستیک پرداخت میتواند انبارداری، بسته بندی پرینت فاکتور سفارشات تغییر وضعیت دادن سفارشات را جهت شما انجام دهد.

۴- مامور پست با مصرف از پنل اختصاصی سامانه پرداخت اطلاعات را دریافت و کالا را از فروشگاه جمع آوری و به استان خریدار ارسال می نماید. در این لحضه ارسال سفارش از استان مبدا از طریق پیام کوتاه به خریدار اطلاع رسانی می گردد.

۵- مامور پست استان توزیع، سفارش را در مکانی که بوسیله خریدار اعلام شده تحویل خواهد داد. در صورت عدم خریدار، مامور پستمجدداً در روز بعد جهت تحویل سفارش به خریدار مراجعه خواهد نمود و در صورت عدم حضـور خریدار، سفارش بوسیله مامور پست، پیش برگشت خواهد گردید پس برای فروشگاه ارسال می گردد.

درباره admin

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان خرید فیلترشکن خرید vpn خرید vpn ارزان خرید vpn خرید vpn
x

شاید بپسندید

اتوبار پاکنژاد

اتوبار پاکنژاد اگر  دنبال اتوبار حرفه ای و منصفانه هستید ، پیشنهاد می کنیم یکبار باربری و ...

افزایش بازدید و بهبود رتبه الکسا

افزایش بازدید و بهبود رتبه الکسا افزایش بازدید و بهبود رتبه الکسا الکسا برای کاربران ...

پوشش حیاط خلوت

پوشش حیاط خلوت مجری انواع پوششهای نورگیر وسقف های سبک ونورگیرهای ساختمانی ،پوشش سقف حیاط ...