خانه » سیاسی » برخی روزنامه ها گاهی در مورد رد کاندیداهای خبرگان بلوا به پا می کنند / شان داوطلبان خبرگان را حفظ کنید

برخی روزنامه ها گاهی در مورد رد کاندیداهای خبرگان بلوا به پا می کنند / شان داوطلبان خبرگان را حفظ کنید

برخی روزنامه ها گاهی در مورد رد کاندیداهای خبرگان بلوا به پا می کنند / شان داوطلبان خبرگان را حفظ کنید

سخنگوی شورای نگهبان بر تأثیرناپذیری این شورا از جو سازی های رسانه ای تأکید کرد و توصیه هایی را به موافقان و مخالفان کاندیداهای خبرگان برای حفظ شأن آنها داشت.

به گزارش اهراب، نجات الله ابراهیمیان در پاسخ به سوالی در مورد جوسازی برخی رسانه ها برای تأیید و ردصلاحیت کاندیدها با بیان اینکه ما فقط به قانون توجه می کنیم و وظیفه مان را بر اساس قانون انجام می دهیم اظهار کرد: اگر قرار باشد ما تابع روزنامه ها و جوّ باشیم، از وظایف قانونی مان باز می مانیم.

وی در عین حال افزود: در شأن شورای نگهبان هم نیست که توجهش به فضاسازی های مختلف باشد یا بر اساس آن بخواهد عمل کند.

سخنگوی شورای نگهبان که با جماران گفتگو می کرد، یادآور شد: اعضای شورای نگهبان افرادی ملتزم به شرع و قانون اساسی هستند و بر اساس شرع، قانون اساسی و قوانین عادی اتخاذ تصمیم خواهند کرد.

ابراهیمیان در پاسخ به سوال دیگری در مورد فضای رسانه ای ایجاد شده در روزهای اخیر حول محور برخی کاندیداها، گفت: این ناشی از جو زدگی است که متأسفانه از خصلت های ما و رسانه هاست؛ در حالی که بهتر است شأن کاندیداهای خبرگان را حفظ کنیم؛ نه آن نحوی که آقایان انجام دادند.

وی یادآور شد: خیلی از شخصیت های شناخته شده نامزد خبرگان اصلا اظهارنظری در مورد خبرگان نکردند، اما ما می بینیم که برخی روزنامه ها گاهی در مورد رد یا تأیید آنها بلوایی به پا می کنند که آنها را در حد یک شخصیت سیاسی عادی پایین می آورند؛ در حالی که آنها از علمای دین و فضلا هستند.

سخنگوی شورای نگهبان به موافقان و مخالفان کاندیداهای خبرگان توصیه کرد شأن آنها را رعایت کنند.

برخی روزنامه ها گاهی در مورد رد کاندیداهای خبرگان بلوا به پا می کنند / شان داوطلبان خبرگان را حفظ کنید در تاریخ ۱۰ January 2016 | 1:14 pm منتشر شده است

درباره admin

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان خرید فیلترشکن خرید vpn خرید vpn ارزان خرید vpn خرید vpn
x

شاید بپسندید

همه در انتخابات شرکت کنند، حتی کسانیکه نظام را قبول ندارند

همه در انتخابات شرکت کنند، حتی کسانیکه نظام را قبول ندارند رهبر معظم انقلاب در ...

اظهارات منتسب به محسن رضایی در جمع بسیجیان اهواز تکذیب شد

اظهارات منتسب به محسن رضایی در جمع بسیجیان اهواز تکذیب شد دفتر سرلشکر پاسدار محسن ...