خانه » فرهنگی » لزوم توسعه ارتباطات بی‌سیم برای میزبانی از گردشگران کشورهای اسلامی در سال ۲۰۱۸

لزوم توسعه ارتباطات بی‌سیم برای میزبانی از گردشگران کشورهای اسلامی در سال ۲۰۱۸

لزوم توسعه ارتباطات بی‌سیم برای میزبانی از گردشگران کشورهای اسلامی در سال ۲۰۱۸

به گزارش اهراب، احمد محمدزاده در دیدار با مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان و مدیرعامل شرکت گسترش ارتباطات مبنا به منظور بحث و تبادل نظر در خصوص توسعه فناوری ارتباطات و ایجاد چتر اینترنت بی‌سیم در استان، اظهار کرد: همدلی و همکاری دستگاه‌های دولتی در استان سرمایه بزرگی است که سرمایه‌گذاران و فعالان بخش خصوصی باید به خوبی از این فرصت بهره‌مند شوند.

وی با بیان اینکه دولت و بخش خصوصی در کنار هم هستند و فاصله‌ای بین آنها نیست، افزود: دولت تدبیر و امید معتقد است که باید امور را به بخش خصوصی بسپاریم و بر همین اساس فضای مناسبی برای حضور بخش خصوصی به وجود آمده است.

محمدزاده در ادامه با تاکید بر امانت‌دار بودن بخش خصوصی در استفاده از فضا و فرصت‌های ایجاد شده، گفت: همه ما در قبال توسعه و حفظ امنیت کشور مسوول هستیم و در این میان اعتماد بین دولت و بخش خصوصی باید توسعه یابد.

سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و بین‌الملل استانداری با اشاره به معرفی شدن تبریز به عنوان شهر نمونه گردشگری جهان اسلام در سال ۲۰۱۸، گفت: باید برای تحقق این هدف همه تلاش خود را انجام دهیم و این مهم نیاز به همدلی و همکاری مسوولان دولتی و بخش خصوصی دارد.

وی با مناسب ارزیابی کردن بحث توسعه ارتباطات بی‌سیم در شهر تبریز برای کسب آمادگی میزبانی از گردشگران در سال ۲۰۱۸، گفت: بحث توسعه فضای ارتباطات بی‌سیم برای نخستین بار در کشور در شهر تبریز نوید بخش اتفاقات بسیار خوبی است.

محمدزاده ادامه داد: از سرمایه‌گذاری بخش خصوصی که توان و انگیزه بالایی در اجرای طرح‌ها در این زمینه داشته باشد، تا جایی که نیاز باشد حمایت خواهیم کرد.

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات آذربایجان ‌شرقی هم در این دیدار گفت: با توجه به معرفی شدن تبریز به عنوان شهر نمونه گردشگری جهان اسلام در نظر داریم برای نخستین بار در کشور یک چتر وای فای (شبکه اینترنت بی‌سیم محلی) در این شهر راه‌اندازی کنیم.

بهمن حسین‌زاده ادامه داد: برای تسریع در اجرای این طرح، عملیات اجرایی با حضور بخش خصوصی انجام خواهد شد و شهرداری تبریز نیز از این امر استقبال کرده است.

لزوم توسعه ارتباطات بی‌سیم برای میزبانی از گردشگران کشورهای اسلامی در سال ۲۰۱۸ در تاریخ ۱۰ January 2016 | 3:25 pm منتشر شده است

درباره admin

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان
x

شاید بپسندید

طرح اشتراک نیم‌بهای نشریات اجرا می‌شود/ پرداخت ۵۰ درصد قیمت هر نشریه از سوی ارشاد

طرح اشتراک نیم‌بهای نشریات اجرا می‌شود/ پرداخت ۵۰ درصد قیمت هر نشریه از سوی ارشاد ...

تجمع مردم تبریز در اعتراض به اعدام شیخ نمر

تجمع مردم تبریز در اعتراض به اعدام شیخ نمر تجمع مردم تبریز در اعتراض به ...

عامل انتشار تصاویر خصوصی در فضای مجازی در تبریز دستگیر شد

عامل انتشار تصاویر خصوصی در فضای مجازی در تبریز دستگیر شد به گزارش اهراب، محسن ...