خانه » فناوری اطلاعات » مایکروسافت جزئیات بروزرسانی‌های ویندوز ۱۰ را در وب‌سایت جدیدش ارائه می‌دهد

مایکروسافت جزئیات بروزرسانی‌های ویندوز ۱۰ را در وب‌سایت جدیدش ارائه می‌دهد

مایکروسافت جزئیات بروزرسانی‌های ویندوز ۱۰ را در وب‌سایت جدیدش ارائه می‌دهد

 مایکروسافت از زمان عرضه‌ی ویندوز ۱۰، همواره توجه خاصی به آن داشته و بروزرسانی‌های منظمی را نیز ارائه کرده است. اما کاربران ویندوز ۱۰ همواره از جزئیات این بروزرسانی‌ها ناآگاه بودند. از این‌رو شرکت مایکروسافت روز گذشته در حین ارائه‌ی پچ ویندوز ۱‍۰، اعلام کرد که در نظر دارد تا وب‌سایت جدیدی را به منظور نگه‌داری و ارائه‌ی آرشیوی از جزئیات بروزرسانی‌های ویندوز ۱۰ راه‌اندازی کند. 

این وب‌سایت جدید به منظور ثبت کردن تمامی جزئیات بروزرسانی‌های ویندوز ۱۰ طراحی شده است. یکی از سخنگویان مایکروسافت در خصوص این وب‌سایت گفت:

 پس از دریافت بازخوردهای کاربران در خصوص اطلاعات منتشر شده‌ی بروزرسانی‌های ویندوز ۱۰، تصمیم گرفتیم تا سیستم جدیدی را برای ارائه‌ی جزئیات بروزرسانی‌های سیستم عامل ویندوز ۱۰ راه‌اندازی کنیم. امروز ما راه‌اندازی‌ وب‌سایت مربوط به تاریخچه‌ی بروزرسانی‌های ویندوز ۱۰ را نهایی می‌کنیم که به عنوان پایگاه داده‌ای برای نگه‌داری تاریخچه‌ی بروزرسانی‌ها عمل خواهد کرد.

 در این بین کاربرانی نیز هستند که تمایلی به دریافت جزئیات مربوط به ویندوز خود ندارند؛ اما وب‌سایت جدید می‌تواند به عنوان سیستمی نوین برای ارائه‌ی اطلاعات تکمیلی به متخصصان آی‌تی و کاربران حرفه‌ای عمل کند. این وب‌سایت از امروز راه‌اندازی شده و می‌توان جزئیات بروزرسانی‌های بعدی ویندوز ۱۰ را دریافت کرد. البته مایکروسافت در حال تست بروزرسانی‌های جدید ویندوز ۱۰ با اسم رمز Redstone است که انتظار می‌رود اطلاعات بیشتری از آن در کنفرانس توسعه دهندگان بیلد آن که ماه آینده برگزار می‌شود، منتشر شود.

مایکروسافت جزئیات بروزرسانی‌های ویندوز ۱۰ را در وب‌سایت جدیدش ارائه می‌دهد در تاریخ ۱۰ February 2016 | 12:06 pm منتشر شده است

درباره admin

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان خرید فیلترشکن خرید vpn خرید vpn ارزان خرید vpn خرید vpn
x

شاید بپسندید

مایکروسافت نرم افزار رقیب Team Viewer برای ویندوز ۱۰ می‌سازد

مایکروسافت نرم افزار رقیب Team Viewer برای ویندوز ۱۰ می‌سازد Team Viewer یکی از نرم ...

مانیتور ۴k جدید ایسر با حاشیه بسیار کم معرفی شد

مانیتور ۴k جدید ایسر با حاشیه بسیار کم معرفی شد اگر از جمله افرادی هستید ...

اتصال لیزری آلومینیوم و فیبرکربن در صنعت خودرو

اتصال لیزری آلومینیوم و فیبرکربن در صنعت خودرو اگر می‌خواهید بهترین‌ها را داشته باشید باید ...