خانه » مقالات » تبدیل شرکت ایرانی به شرکت خارجی

تبدیل شرکت ایرانی به شرکت خارجی

تبدیل مجموعه ایرانی به کمپانی خارجی (ثبت شرکـت در خارج از ایران)

1 3 تبدیل شرکت ایرانی به شرکت خارجی
ثبت شرکت

در پی درخواست های خیلی خیلی مجموعه های داخل ایران بر آن شدیم تا بسته ای ایجاد کنیم تا اشویِژگزینشه حقوقی حقوقی داخل ایران کشورهای اطراف ایران بتوانند شعبه یا نمایندگی را در قالب یک شخصیت مستقل در خارج از ایران داشته باشند.

با مصرف از بسته توصیه ی امکانات زیر را خواهید داشت.

تاسیس شرکـت در خارج از ایران عینا مانند شرکـت داخل ایران (نام موضوع).
اختصاص دامنه اینترنتی، هاست و ایمیل اختصاصی در کشور مورد نظر که آن شرکت به ثبت رسیده است.
امکان تخصیص تلفن اختصاصی بدون هزینه جابجایی (دریافت و ارسال ارتباط با شماره مورد نظر تخصیص یافته)
امکان مصرف از آدرس محل شرکـت جهت دریافت مرسولات، نامه ها دیگر موارد (اسال مرسولات و نامه ها کمتر از ۲۴ ساعت کاری در تهران و امکان ارسال آن به شهرستانها).
امکان مصرف از آدرس محل مجموعه جهت وریفای کردن حضوری و اینترنتی.
امکان استفاده از آی پی اختصاصی اینترنتی محل شرکـت جهت انجام پرداخت های آنلاین، وریفای کردن و دیگر موارد مورد نیاز بصورت ریموت دسکتاپ یا شبکه خصوصی قابل مصرف با اینترنت ایران بدون محدودیت.
امکان پاسخگویی تلفن و ایمیل به زبان های (انگلیسی، روسی، ارمنی، فارسی و عربی)
امکان همموزیک ی برگزاری جلسه های کاری، تخصیص مترجم و وکیل کارشناس امور ایرانی و خارجی. این نوع سرویس امکان ارائه همآهنگ ی های رفت آمد مهمانان از ایران و خارج از ایران به کشور مورد نظر امکانپذیر است.
امکان برگزاری کلاس های روش ی یکروزه در محل مجموعه (همآهنگ ی، ترانمسافرت ، هتل، آقسمت مان، ۰ تا ۱۰۰ کلیه خدمات امکانپذیر است )
امکان اخذ اقامت مزمان و دائم برای اعضای کمپانی ثبت شده در هر مورد نیاز امکانپذیر است.
امکان افتتاح حساب بانکی شرکت با واحدهای یورو، دلار، روبل و درام امکانپذیر است. این حساب اینترنت بانک و امکان انتقال مبالغ به دیگر حساب ها در کشور های دیگر را دارد.
امکان انجام تشریفات گمرکی با معین ات کمپانی توسط ترخیص کار با تجربه امکانپذیر است .
در صورتی که در آینده نیاز به دفتر اختصاصی، استخدامی کارمند و راه اندازی ۰ تا ۱۰۰ شرکت در این کشور را داشته باشید ما می توانید در کوتاهترین زمان ممکن کمترین تعرفه کلیه فرایندهای کاری را انجام دهیم. ما می توانیم سیـستم یکپارچه ویپ (تلفن بین المللی بدون نرخ )، دوربین های مداربسته، اینترنت پرسرعت بدون محدودیت کلیه امکانات مورد نیاز یک کمپانی را برای تان فراهم سازیم.
فرایند تبدیل کمپانی ایرانی به خارجی (ثبت شرکـت خارج از ایران) دریافت خدمات

اسکن پاسپورت اعضاء شرکـت
اعلام مساله کار شرکـت
معرفی اعضای کمپانی + میزان سهام هر یک (امکان ثبت کمپانی با ۱ نفر نیز امکانپذیر است. در این صورت مدیرعلت مالک ۱۰۰ درصد کمپانی سهام است)
معرفی حداقل ۳ نام جهت نام کمپانی
معرفی معین ات ارتباط آدرس، تلفن، پست الکترونیکی اعضاء شرکـت در ایران
توضیح ات تکمیلی در خصوص ثبت کمپانی خارج از ایران

اگر فقط نیاز دارید تا ارتباط های ورودی روی خط شرکـت خود داشته باشید می توانید از شماره مرکزی ما مصرف بکنید شماره داخلی اختصاصی به شما تخصیص داده می شود. برای مثال +۳۷۴-۶۰-۴۱۵۱۵ داخلی ۱۲۴
چنانچه نیاز دارید شماره اختصاصی داشته باشید هم ارتباط های ورودی خروجی با آن خط در ایران بگیرید، می بایست مبلغی به عنوان مبلغ دپوزیت به شرکت تحویل دهید و هر ماه صورتحساب بصورت تلفن های رایج برای شما صادر خواهد شد. هزینه نصب و راه اندازی این سیسـتم کمی بیشتر خواهد بود.

ثبت شرکـت در ایران – ثبت شرکت در تهران

موارد موارد بسياري همواره پیش روی افرادی است که قصد راه اندازی یک کسب و کار را دارند. به دلیل پیچیده و زیاد بودن فرایند ثبت کمپانی ، روش دقیق از فرایند ثبت مجموعه ، مدارک ضروری ، نرخ ها و دیگر قوانین جهت افرادی که قصد دارند ثبت شرکت کنند زیاد مفید ضروری است . همين طور اتمام ثبت شرکت انتها فرایند نیست بلکه اقدامات ضروری بعد از ثبت شرکت زیاد با اهمیت تر بوده ما تلاش کرده ایم بصورت بسیار زیاد آسان از آخرین قوانین و مقررات امور ثبت کمپانی ها موکلی محترم را آگاه سازیم.

جهت سهولت شما هموطنان عزیز قصد بر آن شد که تمام مراحل مورد نیاز جهت ثبت کمپانی را به صورت کاملا رایگان در اختیار شما قرار دهیم تا بتوانید بدون نیاز به وکیل خودتان اقدام جهت ثبت شرکت نمائید.

شرکت مسئولیت محدود چیست

شرکـت با مسئولیت محدود کمپانی ی است که بین دو یا چند نفر جهت امور تجارتی تشکیل شده هریک از شرکاء بدون اینکه سرمایه به سهام یا قطعات سهام تقسیم شده باشد فقط تا میزان سرمایه در مجموعه مسئول قروض تعهدات شرکـت است(م۹۴ ق ت) در اسم شرکت بایستی جمله (با مسئولیت محدود) قید شود همين طور اسم شرکـت نبایستی متضمن نام هیچ یک از شرکاء باشد الا شریکی که اسم او در اسم شرکـت قید شده در مقابل اشویِژگزینشه ثالث حکم شریک ضامن را در مجموعه تضامنی خواهد داشت(م۹۵ ق ت ).

مراحل ثبت شرکـت با مسولیت محدود

تکمیل مدارک

کپی شناسنامه و کارت ملی مساوی اصل شده حداقل دونفر اعضا
گواهی عدم سوقبلی ه برای کلیه اعضاء (از پلیس +۱۰)
اطلاعات جهت تنظیم مدارک کمپانی از قبیل مورد کار ،آدرس کدپستی میزان سرمایه ،نسبت تقسیم سهم الشرکه بین اعضا ، سمت اعضا و حق امضاداران شرکت .
بعد از کسب اطلاعات لازم اسناد تنظیم می شود (اساسنامه ،تقاضانامه ،کمپانی نامه،صورتجلسه )
فرآیند ثبت از طریق سامانه ثبت شرکـت ها :

ابتدا به وبسایت sherkat.ssaa.ir مراجعه نمایید.
در سمت چپ صفحه به بخش سامانه پذیرش تاسیس ثبت تغییرات مراجعه نمائید.
اطلاعات را به طور کامل وارد نمائید در این خصوص میتوانید به از فیلم جذاب روش ی مصرف بکنید .
مراحل ثبت نام

کلیه اطلاعات متقاضی وکیل پرونده وارد می شود.
اسامی در خواستی ( پنج نام انتخاب ی ) به ترتیب اولویت وارد می شود اسامی با از سه کلمه با ریشه فارسی انتخاب شود (از سه بخش تشکیل شده کمتر نباشد ).
سرمایه مجموعه را با گزینش مورد “سرمایه نقدی ” وارد می کنیم (سرمایه اولیه حداقل ۰۰۰ /۰۰۰ /۱ ريال است ).
اعضاء کمپانی را به ترتیب با اطلاعات دقیق شناسنامه ای سهام مورد نظر وارد می کنیم .رئیس هیات مدیره ، مدیرعلت ، عضو هیات مدیره .
سمت افراد حق امضاداران معین می شود.
نوع روزنامه رسمی به درخواست موکل “ابرار ” یا ” جمهوری اسلامی ” گزینش می شود.
کپی کردن اطلاعات مدارک تنظیم شده در خواستی از طریق سامانه وارد می شود به ترتیب ،صورتجلسه ،اساسنامه ، کمپانی نامه و تقاضانامه کمپانی .
و بعد از بازدید مجدد از اطلاعات وارد شده گزینه” پذیرش نهایی ” را گزینش کرده برگه رسید پذیرش اینترنتی را دریافت می کنیم.(توجه :در صورت انتخاب مورد “پذیرش نهایی” هیچ تغییرات قابل اعمال در پرونده ناست ).
ظرف دو الی سه روز کاری نام ها مورد نقد قرار گرفته یکی از اسامی انتخاب می گردد .در صورت رد نام می بایست با موکل ارتباط گرفته جهت ارائه اسامی جدید كار نمایند.
بعد از تایید یکی از اسامی مدارک آماده امضا توسط اعضاء شرکت است .دو نسخه کپی از مدارک تایید شده از طریق سامانه ثبت را بایستی اعضا شرکت با امضا تایید نمایند.
تکمیل مدارک جهت ارسال از طریق پست :

دو نسخه از مدارک امضا شده توسط کلیه اعضاء
کپی مدارک شناسایی مساوی اصل شده افراد
گواهی عدم سو قبلی ه افراد
یک برگه از تایید نام و برگه ارجاع اینترنتی
کلیه مدارک داخل پوشه پستی کامل پانچ شده بوسیله کارشناس ارسال پستی انجام می شود.بعد از ارسال پستی شماره مرسوله بایستی از طریق سامانه وارد پرونده شود.
بعد از ۱۰ روز کاری از طریق سامانه با شماره رهگیری نتیجه را پیگیری می کنیم در صورت صدور پیش آگهی ،یک نسخه از پیش اگهی و رسید پذیرش اینترنتی توسط وکیل پرونده ومراجعه به اداره ثبت شرکت ها ، اصل اگهی اسناد تایید شده را درخواست می کنند.
در صورت ظهور هر نوع نقص یا درخواست مجددی بعد از تایید نام ،مد نظر داشته باشید می بایست در حین درخواست شماره پیگیری تاریخ تایید نام قبلی را با نام تایید شده را وارد بکنید تا تغییرات با تایید نام سابق انجام پذیرد.(مدت زمان انجام هر نوع رفع نقص ۱۰ الی ۱۲ روز کاری ).

بعد از دریافت اطلاعیه ثبت اسناد تایید شده شرکت بوسیله وکیل ،كار جهت واریز مبلغ روزنامه رسمی از طریق وب سایت (اینترنتی)و دریافت روزنامه رسمی مجموعه طی ۵ الی ۷ روز کاری است .مدارک ثبت مجموعه با مسولیت محدود با روزنامه رسمی آماده تحویل به موکل است .

شرکت سهامی ویِژگزینشه چیست

بر طبق ماده لایحه ویرایش ی قانون تجارت ، شرکـت سهامی مجموعه ی که سرمایه آن به سهام تقسیم شده مسئولیت صاحبان سهام محدود به مبلغ اسمی سهام آنها است . لذا مسئولیت دارندگان سهام تنها محدود به سهام آنهاست . سهام جزء حقوق مالی محسوب می شود در حکم مال منقول است هم به صورت قهری و هم به صورت قراردادی قابلیت نقل و انتقال دارد (مواد ۲۴، ۳۹و ۴۱ ل.ا.ق.ت) . لذا تشریفات نقل انتقال سهام از موارد با اهمیت مربوط به مجموعه ها تلقی می گردد.ازلحاظ نوع مالکیت سهام به دو دسته سهام بانام وسهام بی نام تقسیم می شود . انتقال سهام با نام بایستی در دفتر ثبت سهام شرکـت به ثبت برسد.

وجوه افتراق و اشتراک بین شرکت های سهامی خاص بامسئولیت محدود

۱ـ در کمپانی با مسئولیت محدود تعداد شرکاء حداقل ۲ نفر در کمپانی سهامی ویِژگزینشه تعداد سهامداران حداقل ۳ نفر هستند .

۲ـ حداقل سرمایه برای ثبت مجموعه با مسئولیت محدود سهامی ویِژگزینشه یک میلیون ریال است .

۳ـ درمجموعه سهامی ویِژگزینشه حداقل ۳۵% سرمایه باید نقدا دریکی از شعب بانکها تودیع و گواهی مربوطه ارائه ۶۵% درتعهد سهامداران باشد . در شرکـت با مسئولیت محدود بایستی کل سرمایه تحویل مدیر علت شرکت شده و مدیر علت اقراربه دریافت نماید و ارائه گواهی بانکی دال بر انجام این امر ضرورت ندارد.

۴ـ انتخاب بازرس اصلی و علی البدل درکمپانی سهامی ویِژگزینشه اجباری ولی در شرکت با مسئولیت محدود اختیاری است .

۵ـ مدت مدیریت در شرکت سهامی ویِژگزینشه حداکثر دو سال است که قابل تمدید است در مجموعه با مسئولیت محدود مدیران شرکت برای مدت نامحدود گزینش می شوند و همين طور مخیر خواهند بود که مدتی جهت مدیران در اساسنامه شرکت مقرر دارند .

۶ـ گزینش روزنامه کثیر الانتشار درشرکت سهامی ویِژگزینشه برای درج آگهی های دعوت شرکت درسهامی ویِژگزینشه الزامی در مجموعه با مسئولیت محدود اختیاری است .

۷ـ شرایط احراز حدنصاب درمکامل عمومی درشرکـت سهامی ویِژگزینشه سهل تر ودر کمپانی در مسئولیت محدود با توجه به نوع مجموعه مساله تر است .

۸ـ مکامل عمومی درشرکـت سهامی ویِژگزینشه توسط هیئت رئیسه ای مرکب از یک نفر رئیس و دو نفر ناظر یک نفر منشی که از بین سهامداران انتخاب می شوند اداره می گردد .در مجموعه با مسئولیت محدود مکامل عمومی شرکت توسط هیئت نظاردرصورتی خواهند بود.که تعداد شرکا ء آن از ۱۲نفر بیشتر باشد .

۹ـ در شرکـت سهامی خاص بامسئولیت محدود شرکـت در افزایش سرمایه اختیاری است.

۱۰ـ سرمایه در شرکت با مسئولیت محدود به سهام یا قطعات سهام تقسیم نمی شود و شرکاء تنها تا میزان سرمایه در مجموعه مسئول قروض و تعهدات هستند .

۱۱ـ مدیران در کمپانی سهامی ویِژگزینشه الزاما باید سهامدار بوده یا تعداد سهام وثیقه مقرر در اساسنامه را تهیه وبه صندوق کمپانی بسپارند . مدیران در شرکت با مسئولیت محدود بصورت موظف یا غیر موظف که از بین شرکاء یا از خارج انتخاب می شوند انجام وظیفه خواهند نمود .

۱۲ـ تقسیم سود در شرکـت سهامی ویِژگزینشه به نسبت تعداد سهام در شرکـت با مسئولیت محدود به نسبت سرمایه شرکاء تقسیم خواهد شد و در شرکـت با مسئولیت محدود می توانند در اساسنامه ترتیب دیگری جهت تقسیم سود مقرر دارند .

۱۳ـ حق رای در شرکـت سهامی ویِژگزینشه به تعداد سهام در کمپانی با مسئولیت محدود به نسبت سرمایه خواهد بود .

۱۴ـ تقویم سهم الشرکه غیر نقدی در شرکت با مسئولیت محدود بوسیله شرکاء صورت می گیرد شرکاء دراین خصوص مسئولیت هستند . تقویم آورده غیر نقدی در مجموعه سهامی ویِژگزینشه با متخصصین رسمی دادگستری خواهد بود .

مراحل ثبت شرکـت سهامی خاص

تکمیل مدارک

کپی شناسنامه و کارت ملی مساوی اصل شده حداقل ۳ نفر اعضا ۲ نفر بازرس
گواهی عدم سوقبلی ه جهت کلیه اعضاء بازرسین (از پلیس +۱۰)
اطلاعات برای تنظیم مدارک شرکـت از قبیل موضوع کار ،آدرس کدپستی ، میزان سرمایه ،نسبت تقسیم سهام بین اعضا ، سمت اعضا حق امضاداران مجموعه .
گواهی افتتاح حساب بانکی ۳۵% درصدی بنام مجموعه در شرف تاسیس با امضا حق امضاداران.
پس ازکسب اطلاعات لازم و شماره حساب جاری اسناد تنظیم می شود (اساسنامه،اظهارنامه ،صورتجلسه )
فرآیند ثبت از طریق سامانه ثبت شرکت ها :

ابتدا به سایت sherkat.ssaa.ir مراجعه نمایید.
در سمت چپ صفحه به قسمت سامانه پذیرش تاسیس و ثبت تغییرات مراجعه نمائید.
اطلاعات خود را به طور کامل وارد نمائید و در این خصوص میتوانید به از فیلم دیدنی آموزش ی استفاده بکنید .
مراحل ثبت نام

کلیه اطلاعات متقاضی و وکیل پرونده وارد کرده و نوع شرکت ” سهامی ویِژگزینشه ” گزینش می کنیم.
اسامی در خواستی ( پنج نام انتخاب ی ) به ترتیب اولویت وارد می شود اسامی با از سه کلمه با ریشه فارسی گزینش شود (از سه سری تشکیل شده کمتر نباشد ).
سرمایه شرکت را با گزینش مورد “با نام عادی ” وارد می کنیم (سرمایه اولیه حداقل ۰۰۰ /۰۰۰ /۱ ريال است ).
اعضاء کمپانی وبازرسین را به ترتیب با اطلاعات دقیق شناسنامه ای و سهام مورد نظر وارد می کنیم .رئیس هیات مدیره ،نائب رئیس هیات مدیره ، مدیرعلت عضو هیات مدیره .
سمت افراد حق امضاداران معین می شود( رئیس هیات مدیره ،نائب رئیس هیات مدیره ، مدیرعلت ، عضو هیات مدیره و بازرس اصلی و بازرس علی البدل).
نوع روزنامه رسمی به درخواست موکل “ابرار ” یا ” جمهوری اسلامی ” گزینش می شود.
کپی کردن اطلاعات مدارک تنظیم شده در خواستی از طریق سامانه وارد می شود به ترتیب ،صورتجلسه ،اساسنامه اظهارنامه مجموعه .
بعد از بازدید مجدد از اطلاعات وارد شده گزینه” پذیرش نهایی ” را گزینش کرده برگه رسید پذیرش اینترنتی را دریافت می کنیم.(تذکر :در صورت انتخاب مورد “پذیرش نهایی” هیچ تغییرات قابل اعمال در پرونده ناست ).ظرف دو الی سه روز کاری نام ها مورد تحلیل قرار گرفته و یکی از اسامی گزینش می گردد .در صورت رد نام بایستی با موکل ارتباط گرفته برای ارائه اسامی نو اقدام نمایند..بعد از تایید یکی از اسامی مدارک آماده امضا بوسیله اعضاء بازرسین مجموعه است .دو ورژن کپی از مدارک تایید شده از طریق سامانه ثبت را می بایست اعضاو بازرسین سهامداران مجموعه با امضا تایید نمایند.

تکمیل مدارک برای ارسال از طریق پست :

دو نسخه از مدارک امضا شده توسط کلیه اعضاء بازرسین (اظهارنامه اساسنامه ،صورتجلسه )
کپی مدارک شناسایی مساوی اصل شده کلیه سهامداران و بازرسین
گواهی عدم سو قبلی ه کلیه سهامداران بازرسین
اصل گواهی افتتاح حساب بانکی بنام شرکـت
یک برگه از تایید نام برگه ارجاع اینترنتی
اقرارنامه به تعداد کلیه اعضا و بازرسین ورژن
کلیه مدارک داخل پوشه پستی کامل پانچ شده توسط کارشناس ارسال پستی انجام می شود.
بعد از ارسال پستی شماره مرسوله باید از طریق سامانه وارد پرونده شود.

بعد از ۱۰ روز کاری از طریق سامانه با شماره رهگیری نتیجه را پیگیری می کنیم در صورت صدور پیش آگهی ،یک ورژن از پیش اطلاعیه رسید پذیرش اینترنتی بوسیله وکیل پرونده ومراجعه به اداره ثبت کمپانی ها ، اصل آگهی و اسناد تایید شده را درخواست می کنند .در صورت ظهور هر نوع نقص یا درخواست مجددی بعد از تایید نام ،مد نظر داشته باشید باید در حین درخواست شماره پیگیری تاریخ تایید نام قبلی را با نام تایید شده را وارد بکنید تا تغییرات با تایید نام سابق انجام پذیرد.(مدت زمان انجام هر نوع رفع نقص ۱۰ الی ۱۲ روز کاری ).

بعد از دریافت اطلاعیه ثبت اسناد تایید شده کمپانی بوسیله وکیل ،كار برای واریز مبلغ روزنامه رسمی از طریق وب سایت (اینترنتی)و دریافت روزنامه رسمی مجموعه طی ۵ الی ۷ روز کاری است مدارک ثبت مجموعه با مسولیت محدود با روزنامه رسمی آماده تحویل به موکل است .

چند نکته ضروری حقوقی قبل از ثبت کمپانی

در گروه وکلای یاسا، کلیه امور حقوقی ثبت کمپانی ها بوسیله وکیل کارشناس امور ثبتی انجام می شود
فرایند ثبت شرکـت کاملا معین است ، قبل از ثبت کمپانی از همه مراحل آن بدانید .
تعرفه ثبت شرکت را در ابتدای قرارداد خود با موسسه مربوطه بصورت قطعی معین بکنید ، موارد بسیار زیاد ی پیش آمده است که هزینه ها وسط و یا انتهای کار به ۵ تا ۱۰ مساوی نرخ اولیه اعلامی پشت تلفن منجر شده است. هر خدمتی هزینه را دارد و اعلام نرخ های پایینتر نشانه کیفیت آن مجموعه ناست .
مجموعه را بوسیله وکیل ثبت بکنید ، وکیل کلیه فرایند ثبت کمپانی ها را بصورت قانونی انجام می دهد، ممکن است کمپانی شما بوسیله غیر وکلا ثبت شود اما اقطعا ل اینکه بعدا دچار موارد جدی شوید وجود دارد. (بیشتر بدانید )
تبلیغات زیاد اعلام سابقه چندین ساله یک موسسه نشانه کیفیت کار ناست . گواهی های حسن انجام کار موسسه مربوطه را طلب بکنید .

درباره admin

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان
x

شاید بپسندید

بهترین نرم افزار رستوران – نرم افزار مدیریت رستوران جهت حسابداری

نرم افزار رستوران – نرم افزار مدیریت رستوران – نرم افزار حسابداری رستوران نرم افزار ...

نمونه سوالات آیین نامه رانندگی ۹۶

نمونه سوالات آیین نامه رانندگی ۹۶   برای آمادگی بیشتر شما متقاضیان گواهینامه رانندگی پایه ...

داروخانه مذهبی به سبک رادیو منزل

داروخانه مذهبی به سبک رادیو منزل اگه داروهای شیمیایی را قبول ندارید با وبسایت رادیو ...