خانه » مقالات » مزایای استفاده از پی اچ پی چیست؟

مزایای استفاده از پی اچ پی چیست؟

%name مزایای استفاده از پی اچ پی چیست؟

آموزش php مقدماتی

پی اچ پی

پی اچ پی: پیش پرداز ابرمتن یک زبان پروگرام نویسی تعبیه شده به اچ است ، آن را به تابعی. این پروگرام صفحات وب که می توانید تغییر دهید به عنوان مثال شما را. آنها صفحات وب پویا. مثلا, “می گویند که آنها می توانند چیزهای مختلف ی بسته به اینکه چگونه یک فرد با استفاده از صفحه وب.”

ویژگی ها ی استفاده از پی اچ پی

پی اچ پی به خوب ی شناخته شده زبان پروگرام نویسی جهت گسترش صفحات وب را با خصوصیات ی پویا است. در حالی که متنی می تواند روی سطح پخش کردن جذاب صفحه ممکن است حال حاضر فرم به کاربر ان اطلاعاتی را وارد بکنید , اچ در واقع نمی تواند هیچ چیز را با متا داده هایی که فرد وارد شده در فرم.
وب سرور مثل پی اچ پی گسترش زبان فراهم می نماید راه را برای رسیدگی و ارسال فرم درخواست کاربر دیگر با دسدلهره و ترس ی به پایگاه داده, ارسال پست الکترونیکی , تولید تصاویر در پرواز انجامبقیه اقدامات. پی اچ پی در حال حاضر محبوب ترین وب سرور زبان فرمت, مورد مصرف در گسترش بسياري از وب سایت. این است دلیل محبوب خود را به رایگان آن, موتورلا در طبیعت تا میزانی به دوستی و راحتی را به عنوان مثال. خواندن نوشتن فایـل به کار برد آن را به مرورگر وب می تواند با یک خط از کد پی اچ پی انجام.

چرا پی اچ پی خوبتر است از ASP.net؟

ما می دانیم که پی اچ پی مخفف پیش پرداز ابرمتن ASP.net برای صفحات فعال سرور ایستاده. هر دو زبان هستند جایگزین به یکدیگر برای گسترش وب.

پی اچ پی یک زبان نسبتا آسان جهت استفاده از ASP.net است. ابتدا, پی اچ پی در زبان پروگرام نویسی سی نوشته شده بود به جای مجموعه ای از اسکریپت ها در پرل. که دلیل آن این است که چرا برنامه نویسی در پی اچ پی آسان باقی می ماند حتی امروزه. بسياري از گسترش دهندگان را پیدا می شود بیشتر در سهولت با طبیعت کاربر پسند از پی اچ پی می آید زمان ی که به برنامه نویسی.
پی اچ پی است پشتیبانی خیلی بهتری برای سیسـتم مدیریت پایگاه داده, خروجی. در واقع , بستر های برنامه ی بسیار زیاد محبوب بلاگ نویسی, ورد پرس با استفاده از ترکیب زیاد بهتر ی از پروگرام نویسی پی اچ پی بر روی خروجی جهت سیسـتم مدیریت محتوای آن, که حاوی اطلاعات مربوط به صدها هزار نفر از پستهای وبلاگ هر روز. یکی دیگر از خدمات بسیار زیاد محبوب است و معمولا به روز شده استفاده می نماید که ترکیبی از پی اچ پی خروجی جوملا. ASP.net همچنین می توانید خروجی زیر پشتیبانی , اما پی اچ پی است به اتفاق آرا مورد ستایش قرار داد, توسط توده ها و طبقات به طور یکسان, برای پشتیبانی از خود بزرگ جهت این سیستم مدیریت پایگاه داده.
پروگرام نویسی که استفاده از هر دو پی اچ پی همين طور حفظ ASP.net نظر خود را که پی اچ پی خوب است برای پشتیبانی جاسازی شده با یکی دیگر از سیسـتم مدیریت پایگاه داده, مشاهده. SQLite. SQLite به عنوان یک سیستم مدیریت پایگاه داده رابطه ای توصیف کرد از آن است که در یک کتابخانه پروگرام نویسی سی حاوی , پی اچ پی می تواند پشتیبانی بهتری را ارائه دهد.
وقتی که می آید برای پشتیبانی از, پی اچ پی برنده بیش از ASP.net. دلیل اصلی این امر این است که پی اچ پی است. ارتباطات. به همین دلیل , پشتیبانی می توانند آزادانه از همه جهان . در اکثرا موارد , رفع پی اچ پی ساخته می شوند بلافاصله. بیشترین پشتیبانی پی اچ پی را می توان مستقیما آنلاین با انجام یک جستجوی آسان در اینترنت یافت.
پی اچ پی موتورلا زبان برنامه نویسی است, که به مفهوم آن آزاد است هر فردی برای استفاده. پروگرام نویسان می توانند پروگرام های پی اچ پی نسبتا بدون هیچ هزینه توسعه, چون پی اچ پی است به رایگان مصرف بکنید . ASP.net آزاد است نه بیش از حد, ولی پسوند آن در دسدلهره و ترس می باشند به صورت رایگان در سیستم علت ویندوز, به سمت بالا از ۹۸. به همین دلیل , ASP.net در دساسترس است به فرد ان ویندوز وقتی که آن را بخرم؟. قرار می دهد که کمی محدودیت در استفاده از آن.
ASP.net به حافظه در کد باینری وارد. پس, زمان ی ASP.net جهت برنامه نویسی استفاده می شود, آشکار است که آن را خیلی زیاد تر هم طول می کشد تا پروسه از سال نیاز به کد قابل بازیابی از حافظه. However, پی اچ پی است را به حافظه مثل ASP.net نیست وارد شده است. آن است که در زمان اجرا تفسیر. که �اما�ین برنامه نویسی پی اچ پی منجر سریع بهتر و حتی بهره وری است. However, بایستی گفت که هر دو پی اچ پی و ASP.net می توانید در سرعت های عالی کارایی اجرا زمانی که آنها رمزی ماهرانه.
جهت اجرای ASP.net شما نیاز به مؤسسه بر روی ویندوز, که آزاد نیست. جهت پی اچ پی با این حال شما باید لینوکس آپاچی که هستند . بزرگ در پشتیبانی از اف تی پی ساخته شده است, پست الکترونیک, گرافیک GD2 بسته و همچنین خروجی حضـور دارند در پی اچ پی.
پی اچ پی بر روی یونیکس اجرا, لینوکس, سولاریس و ویندوز. ASP.net عمدتا تنها ویندوز همراه اما شما می توانید آن را در لینوکس با استفاده از نصب ماژول های اضافی.

درباره admin

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان خرید فیلترشکن خرید vpn خرید vpn ارزان خرید vpn خرید vpn
x

شاید بپسندید

اتوبار پاکنژاد

اتوبار پاکنژاد اگر  دنبال اتوبار حرفه ای و منصفانه هستید ، پیشنهاد می کنیم یکبار باربری و ...

افزایش بازدید و بهبود رتبه الکسا

افزایش بازدید و بهبود رتبه الکسا افزایش بازدید و بهبود رتبه الکسا الکسا برای کاربران ...

پوشش حیاط خلوت

پوشش حیاط خلوت مجری انواع پوششهای نورگیر وسقف های سبک ونورگیرهای ساختمانی ،پوشش سقف حیاط ...