خانه » مقالات » چطور لباس عروس خود را انتخاب کنیم ؟

چطور لباس عروس خود را انتخاب کنیم ؟

wedding dress چطور لباس عروس خود را انتخاب کنیم ؟

wedding dress

چطور یک لباس عروس خاص منحصر به شخص گزینش کنیم؟

چگونه لبـاس عروس خود را گزینش کنیم ؟بر اساس چه معکمک ؟! لبـاس ی که مد نظر ما باشد ؟ لباس ی که برای روز استثنایی انتخاب شده است و باعث هر چه زیبا ‌تر شدن شما می‌شود .و بعد‌ها که عکس جالب خود را می‌بینید از ظاهر خود راضی باشید …

جهت گزینش یک عروس مناسب این نکته ها را فراموش نکنید

_ این کار باید یک ماه قبل از روز عروسی و جشن‌تان شروع شود تا زمان کافی برای گزینش ی مناسب را داشته باشید .

_ به سایت‌ها ‚ مجلات سالن‌ها نبعضی بیندازید چون ی چندین لبـاس را مشاهده می‌کنید ‚ متوجه سلیقه می‌شوید می‌فهمید که چه نوع ی مد است و شما بیشتر از چه نوع سبکی استقبال می‌کنید .

_ بعضی از افراد مایل هستند که لبـاس عروس شان دوخته شود به این عروس خانم‌ها می‌گوییم که شما می بایست حداقل شش ماه قبل ‚ خود را برای دوختن به خیاط بسپارید تا کافی برای اماده شدنش داشته باشد و نگـران خوب یا بد شدن لباس تان نباشید و تان دو هفته قبل از جشن آماده باشد و آن را چندین دفعه در ساعات مختلف ی از روز و حتی شب وقت هم بپوشید که چنانچه مشکلی دارد متوجه شوید و آن را ویرایش بکنید .

_ افرادی که تمایل دارند شان را آماده تولید و ساخت کنند نیز بایستی ۲ ماه قبل از روز جشن خرید خود را انجام دهند . گزینش برای این افراد ساده‌تر راحت‌تر می‌شود زیرا دیگر نپرهزینه خوب یا بد شدن شان نیستند و آن را در روز خریداری می‌کنند . زیاد از خانم‌ها هستند که دو هفته مانده به روز جشن تازه به فکر لبـاس عروس شان می‌افتند این کار غلط است چون با عجله لبـاس ی را که رفیق ندارید انتخاب می‌کنید زیرا دیگر زمانی جهت جستجو ندارید .

_ مسلما تمام خانم‌ها مانکن نیستند و استیل بهتر ی ندارند . باید لباس ی را انتخاب کنند بپوشند که زیبا یی به آنها بدهد . شانه‌هایتان ‚ فرم شکم و باسن حتی چنانچه قدی کوتاه دارید قد شما را بلند‌تر نشان دهد و یا برعکس . گاهي از خانم‌ها می باشند که می‌خواهند لبـاس ی مفرق نسبت به بقیه داشته باشند و جهت همین لبـاس ‌های با رنگ‌های مفرق را گزینش می‌کنند جهت مثال قرمز ‚ سبز … تمام این رنگ‌ها زیبا می باشند اما در تمام جای جهان عروس در جشن ازدواج ش لباس سفید ‚ نباتی یا مشتقاتی از رنگ سفید را می‌پوشد .

_لبـاس رنگی را گزینش بکنید که چنانچه ده سال دیگر عکس‌های روز عروسیتان را نگاه کردید جیغ نزنید از آن روز برای فاجعه ای نسازید . ما تغییر می‌کنیم ولی عکس‌های ما تغییر نمی نماید .

_ درست است که این روز مهم‌ترین روز زندگی برای هر فردی است بخصوص جهت عروس خانم‌ها ولی این نکته را نیز بخاطر داشته باشید که برای شاهزاده شدن و زیبا ترین زن جهان بودن به جز راههای دیگری وجود دارد همسران را جهت خرید یک لبـاس فوق العاده دچار مساله نکنید .

نکاتی مهم و جذاب :

_ به احتمال زیاد یک یا دو خانم دیگر شما را جهت خرید لبـاس عروسی همراهی کنند زیرا زنان نکات ریزتری در لبـاس را می‌بینند که همسر شما متوجه آنها نمی شود .

_ خرید ‚ کفش‌هایی را که جهت روز جشن‌تان در نظر دارید را نیز بپوشید بعد لبـاس را خریداری نمائید . همچنین با بنشینید ‚ بلند شوید ‚ راه بروید ‚ دستان را بازو بسته بکنید تا مطمئن شوید لباس در تمام سری ‌ها به شما می‌آید و در هیچ قسمت ی احساس کشیدگی یا تنگی ندارید .

درباره admin

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان خرید فیلترشکن خرید vpn خرید vpn ارزان خرید vpn خرید vpn
x

شاید بپسندید

اتوبار پاکنژاد

اتوبار پاکنژاد اگر  دنبال اتوبار حرفه ای و منصفانه هستید ، پیشنهاد می کنیم یکبار باربری و ...

افزایش بازدید و بهبود رتبه الکسا

افزایش بازدید و بهبود رتبه الکسا افزایش بازدید و بهبود رتبه الکسا الکسا برای کاربران ...

پوشش حیاط خلوت

پوشش حیاط خلوت مجری انواع پوششهای نورگیر وسقف های سبک ونورگیرهای ساختمانی ،پوشش سقف حیاط ...