خانه » مقالات » لابیاپلاستی با تزریق چربی

لابیاپلاستی با تزریق چربی

This is a test sentence with spinner syntax.امار عمل زیبا یی بهبود ی تنگ کردن واژن چند سالی است در کشور ما مانند دیگر جراحی های زیبا یی بیشتر شده. چنانچه چه تبلیغاتی که برای این نوع عمل انجام می دهند که باعث بیشتر شدن لذت جنسی می شود ولی با توجه به مطالعه و تحقیقی که روی ۱۰۰ زن بعد از این عمل ها در بیمارستان های دولتی مشهد صورت گرفت ۱۸ درصد حتی از کاهش لذت جنسی خـبر دادند.
635333766399691614 لابیاپلاستی با تزریق چربی
جراحی زیبایی واژن
جراحی زیبایی واژن,جراحی زیبایی واژن,جراحی زیبایی واژن در زنان,doctorkhalili

گشادی واژن واژینوپلاستی لابیاپلاستی عمل قشنگ یی واژن زیبا سازی ناحیه تولید مثل زنان وزایمان جنسی جراحی قشنگ یی واژن تنگی واژن عدم دخول تنگی واژن و زایمان طبیعی تنگی واژن و درد تنگی واژن بانوان تنگی واژن زن تنگی واژن بعد از سزارین تنگی واژن بعد از زایمان تنگی واژن با گیاهان دارویی تنگی واژن با آب انار تنگی واژن جراحی زیبا یی واژن از نگاه دانشگاه زنان و زایمان آمریکا
آیا دانشگاه های معتبر زنان و زایمان آمریکا عمل تنگ کردن واژن را تایید می کنند؟
واژینوپلاستی لابیاپلاستی چیست چه تاثیری دارد
به نقل از مردمان: واژینوپلاستی عمل جراحی است که برای سفت کردن واژن هایی که بخاطر زایمان یا بالا رفتن سن گشاد شده اند انجام میگیرد. برخي جراحان ادعا دارند که این عمل حتی حساسیت این ناحیه را بالا میبرد، ادعایی که دانشکده امریکایی زنان و زایمان به شدت با آن وارد چالش شده اند.

با اینکه حقیقت دارد که بافتهای واژن میتوانند کشیده شوند، ولی جمع کردن بافت واژن از طریق عمل جراحی بالا بردن واکنش جنسی را تضمین نمی نماید زیرا میل، تحریک و ارضای جنسی زیاد پیچیده مسئله ای شخصی است که وابسته به عوامل احساس ی، معنوی بین فردی است. به اضافه این، حساسیت جنسی به طور اتوماتیک منجر به لذت نمی شود ، بلکه به درد منجر می شود .
لابیاپلاستی که جراحی پلاستیک بر روی لابیا (لبهای اطراف واژن) است میتواند به تنهایی یا همراه با واژینوپلاستی انجام شود. این جراحی میتواند بر روی لب بزرگ یا لب کوچک اعضا تولید مثل انجام گیرد. لابیاپلاستی اندازه و شکل لابیا را تغییر داده و میتواند آنها را کوچکتر کرده یا تقارن بین آنها را اصلاح نماید .
جراحی ترمیمی درمقابل جراحی پلاستیک

برای تصمیم گیری درمورد اینکه واژینوپلاستی انجام دهید یا لابیاپلاستی، خیلی با اهمیت است که فرق بین جراحیهای ترمیمی و پلاستیک را بدانید .
جراحی ترمیمی عملکرد عضو از بدن را تقویت کرده درحالیکه جراحی پلاستیک زیبا یی یک آناتومی طبیعی را ویرایش میبخشد. بعنوان مثال بینی را در نظر بگیرید: جراح میتواند حفره های داخلی بینی را جهت اصلاح وضعیت تنفس شخص مرمت کرده و یا جهت اصلاح ظاهر شکل آن را تغییر دهد.
این تمایز مهمی است زیرا دانش کده امریکایی زنان و زایمان، جراحیها و نتایج را برای رفع مشکلات عملکردی مثل بی اختیاری ادرار بررسی میکنند. اما این دانشگاه درمورد جراحی زیبا یی واژن بخاطر خطرات فقدان اطلاعات پزشکی کافی محتاط تر برخورد می نماید .
بعنوان مثال گاهي عمل های واژینوپلاستی ابتدا بعنوان جراحی ترمیمی برای ترمیم نواقص مادرزادی درصورت بدشکلی واژن ایجاد شد تا دخمل بتواند به طور طبیعی ادرار، عادت ماهیانه عمل جنسی داشته باشد.

درباره admin

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان خرید فیلترشکن خرید vpn خرید vpn ارزان خرید vpn خرید vpn
x

شاید بپسندید

اتوبار پاکنژاد

اتوبار پاکنژاد اگر  دنبال اتوبار حرفه ای و منصفانه هستید ، پیشنهاد می کنیم یکبار باربری و ...

افزایش بازدید و بهبود رتبه الکسا

افزایش بازدید و بهبود رتبه الکسا افزایش بازدید و بهبود رتبه الکسا الکسا برای کاربران ...

پوشش حیاط خلوت

پوشش حیاط خلوت مجری انواع پوششهای نورگیر وسقف های سبک ونورگیرهای ساختمانی ،پوشش سقف حیاط ...