خانه » مقالات » آسانترین راه برای لاغری شکم و پهلو

آسانترین راه برای لاغری شکم و پهلو

قسمت ‌های پایین شکم و پهلوها، نواحی هستند که با ورزش رژیم غذایی به سختی لاغر می‌شوند. هیچ رژیم غذایی سریع یا قرصی وجود ندارد که باعث لاغری سريع در نواحی شکم شود. امروزه از بسياري متدها با استفاده از دستگاه‌های لاغری برای لاغری موضعی شکم پهلو مصرف می‌کنند.
bellies fatness1 آسانترین راه برای لاغری شکم و پهلو
آسانترین راه برای لاغری شکم و پهلو

لیپوماتیک,لیپوماتیک چیست؟,لیپوماتیک تهران

روش‌های لاغری موضعی انواع گوناگونی هستند . برخي به همین دلیل ش‌ها حاوی دستگاه LPG است که با یاری مکش بافتی و فشار مکانیکی معین باعث خرد شدن سلول‌های چربی می‌شود؛ دستگاه RF Contouring است که با کمک امواج رادیویی بر روی بافت چربی سبب افزایش جریان خون و بیشتر شدن کار سلولی متابولیسم در نتیجه ارتقا چربی سوزی می‌شود؛ مزوتراپی که با استفاده از داروهای ویِژگزینشه در دوز کم در طی تزریقات مکرر مستقیم وارد بافت چربی می‌شود؛ امواج صوتی که با استفاده از تکنولوژی کویتیشن سبب لاغری موضعی می‌شود؛ کرایولیپولیز که یک نحوه غیرتهاجمی برای حذف سلول‌های چربی است. انتخاب این روش‌ها بسته به شرایط بیمار نظر پزشک در نظر گرفتن ویژگی ها و معایب برای بیمار انجام می‌گیرد.

اگر به فکر لاغری سریع با دستگاه نیستید، یکی از مهمترین عوامل در یاری به كم شدن چربی شکم و پهلو ورزش‌های قلبی-عروقی به صورت مرتب می‌باشد. این بدان معنا نیست که گهبعضی پیاده‌روی بکنیم. به طور کلی بسته به سن شخص حداقل ۱۵ تا ۲۰ دقیقه، ۵ روز در هفته طوریکه ضربان قلب تند بزند پیاده‌روی انجام دهیم. دومین علت ی که به لاغری موضعی یاری می‌کند تهیه و تولید توده عضلانی در بدن است که کمک می‌کند کالری بسوزد و ذخیره چربی كم شدن یابد. استفاده از دستگاه‌های بدنسازی یا شرکـت در پیلاتس ۲ تا ۳ بار در هفته می‌تواند موثر باشد. در مدت انجام تست ات ورزشی برای لاغری، توجه به رژیم غذایی هم با اهمیت زیاد می‌باشد. توجه به هرم رژیم غذایی یکی از برترین راه‌ها برای لاغری شکم پهلو می‌باشد.

جراحی چاقی اشاره به هر نوعراهنمای پزشکی دارد تا شخص به جای از دست دادن وزن خود به طور فیزیکی، ساختار دستگاه گوارش، به‌خصوص روده کوچک و معده را تغییر دهد. اما اگر چه دستورالعمل دقیق احتمال دارد بسته به کشور تخصص پزشکان مفرق باشد، شخصی به طور کلی چاق در نظر گرفته می‌شود که درصد بالایی چربی باشد. چاق بودن می‌تواند عواقب جدی سلامت ی از عبارت دیابت بیماری ‌های قلبی را داشته باشد. افراد چاق ناخوب در از دست دادن میزان قابل توجه ی از وزن می باشند پس در صورت واجد شرایط بودن تحت جراحی چاقی بوسیله پزشک جهت کاهش وزن قرار می‌گیرند.

یکی از وسیع ‌ترین انواع جراحی چاقی، با‌ی‌پس معده شناخته می‌شود. این عمل بوسیله جراح انجام شده که اندازه معده را با مصرف از دوختن كم شدن می‌دهند. پس از آنجا که میزان فضای در دسترس معده به شدت کوچکتر شده باعث می‌شود شخص سریعتر سیر شود. چنانچه چه بای‌پس معده احتمال دارد باعث كم شدن وزن شود اما می‌تواند عوارض جانبی حاوی تهوع، استفراغ و حتی سوء‌تغذیه در گاهي موارد در صورت جذب نشدن مواد مغذی داشته باشد. روش‌های دیگر جراحی چاقی؛ گاستروپلاستی، گاستریک بای‌پس گاستریک باندینگ می‌باشد. جراحی‌های کاهش وزن موارد متعدد بسیار زیاد جدی را دارند که به كم شدن دریافت مواد مغذی و یا خود عمل جراحی مربوط می شود؛ عوارضی از قبیل التهاب بافت ریه (پنومونی)، لخته‌های خونی، عفو نت، سنگ کیسه صفرا، فتق، تهوع، استفراغ کمبود مواد مغذی در بدن را حاوی می شود.
به موازات روش‌های تهاجمی ذکر شده، روش‌های غیر تهاجمی برای لاغری مانند مصرف از کرایولیپولیز، کویتیشن وجود دارند که با مکانیسم‌هایی منجر به تخریب بافت چربی و آزاد شدن آنها به سمت سیـستم لنفاوی پس کبد منجر می‌شود. در روش‌های غیر تهاجمی به این دلیل که هیچگونه چربی از بدن خارج نمی‌شود، باعث كم شدن سایز لاغری موضعی در نواحی مانند لاغری شکم و پهلوها، ران‌ها و غیره می‌شود تأثیر کمتری نسبت به جراحی‌های چاقی دارد.
به طور کلی روش‌های تهاجمی لاغری در افرادی که دارای شاخص توده بدنی در محدوده طبیعی هستند مفید بوده برای افراد بسیار زیاد چاق یا آنهایی که نمی‌توانند ورزش کنند مورد مناسبی نمی‌باشد.

درباره admin

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان خرید فیلترشکن خرید vpn خرید vpn ارزان خرید vpn خرید vpn
x

شاید بپسندید

اتوبار پاکنژاد

اتوبار پاکنژاد اگر  دنبال اتوبار حرفه ای و منصفانه هستید ، پیشنهاد می کنیم یکبار باربری و ...

افزایش بازدید و بهبود رتبه الکسا

افزایش بازدید و بهبود رتبه الکسا افزایش بازدید و بهبود رتبه الکسا الکسا برای کاربران ...

پوشش حیاط خلوت

پوشش حیاط خلوت مجری انواع پوششهای نورگیر وسقف های سبک ونورگیرهای ساختمانی ،پوشش سقف حیاط ...