خانه » مقالات » نقد و بررسی پرینتر Brother MFC

نقد و بررسی پرینتر Brother MFC

او به عنوان برادر MFC-J470DW AN-برای استفاده آسان جهت پرینتر جوهر افشان چند منظوره است
Untitled 163 نقد و بررسی پرینتر Brother MFC
نمایندگی brother

نمایندگی برادر,نمایندگی brother

که همين طور به عنوان یک دستگاه فکس اختصاصی، کپی اسکنر عمل است. لیست قیمت آن ۱۰۰ $ (£ ۱۰۸، AU $ 149) است، اما آن را به طور وسیع ای در دسترس آنلاین تا ۳۰ درصد کمتر است. MFC-J470DW ارائه می دهد سریع تر از معدل سرعت خروجی و خصوصیات ی کسب کار پسند مانند یک فیدر اتوماتیک سند (ADF)، اتوماتیک دوپلکسر جهت چاپ بر روی هر دو طرف ورق کاغذ تک و مجموعه نرم افزار که درب باز می شود چاپ اسکن ابری (از عبارت توانایی برای از سیسـتم علت iOS و دستگاه های آندروید چاپ). نرخ جوهر نیز پایین تر از بسياري از چاپگرهای نام تجاری در زیر ۱۰۰ $ محدوده، درآمد MFC-J470DW توصیه قوی برای مصرف در هر محیط دفتر و یا منزل محل کار هستند .
طراحی و featuresBrother پیشرفت طراحی MFC-J470DW فراتر از خواهر برادر بزرگتر سنگین را با رد پای جمع و جور است که ۱۶٫۱ اینچ عرض ۱۴٫۷ اینچ اندازه گیری شده توسط عمیق و ۷٫۱ اینچ قد بلند (که ۲۴٫۶ است بوسیله ۴۷٫۶ ۴۵٫۲ توسط سانتی متر). آن را به کوچکترین چاپگر در قفسه نیست، هر چند – اپسون هنوز نیز بالیدن برای سری “کوچک در یک” آن مانند XP-420، اما دلیل آن آنقدر کوچک است جهت چه که آنها وری ندارد خصوصیات ی MFC-J470DW.Offices می توانید پول را بر روی کاغذ با مصرف از دو رو، یک قطعه مفید از سخت افزار یکپارچه که به طور اتوماتیک بیش از ورق کاغذ می چرخانیم چاپ در هر دو طرف را نجات دهد. همين طور ۲۰ برگ اتوماتیک سند (ADF) سینی در بالای که برای اسکن دسته ای یا فکس با مصرف از خط تلفن اختصاص داده شده مفید وجود دارد. بدون نیاز به چاپ آن.اگر شما به دنبال برای فکس سند – اما ، اگر شما می خواهید به دیجیتال، شما همين طور می توانید “فاکس: رایانه ” انجام با استفاده از اتصال به اینترنت برای برقراری رابطه به طور مستقیم از رایانه خود را به واحد آثار از طراحی های قدیمی تر برادر، چک کردن کنترل پنل. دکمه برای گزینش حالت، ناوبری منو و ورود شماره تلفن تمام از لاستیک حس اتی که حس می نماید ناآسان کننده جهت استفاده و به ارمغان می آورد تجربه کلی کاربر را پایین یک گام تولید و ساخته شده است. حداقل شما یک صفحه نمایش ۱٫۸ اینچی رنگی LCD در سمت چپ که شما نشان می دهد چیزهایی مانند سطح جوهر، یاری به راه اندازی مکان گیر کردن کاغذ (هر چند من خوشبختانه هیچ یک در طول تست تجربه). برادر لوایح MFC-J470DW به عنوان “کار هوشمند” چاپگر، که شاید عدم وجود خصوصیات ی photocentric مانند یک کارت خوان حافظه و یک پورت USB با PictBridge سازگار جهت کشیدن عکـس به طور مستقیم کردن درایوهای ذخیره سازی فلش و دوربین های دیجیتال را شرح دهد.
اما این بدان مفهوم نیست که نمی توانید گاهي وقتها اوقات عکـس ها را چاپ در این دستگاه. در واقع ، سینی کاغذ قابل جابجایی در پایین است زبانه های پلاستیکی است که به راحتی تنظیم به جای محبوب اندازه های کاغذ عکس زیبا مانند ۴ ۶ و ۵ با ۷، علاوه بـر اندازه های استاندارد مانند نامـه ، قانونی، اجرایی، حتی پاکت نامـه و کارت های شاخص .این اسکنر مسطح شیشه ای نیز در بر میگیرد تا اسناد اندازه نامـه و می توانید پروژه های در فرمت های مختلف بر روی یک پوشه دیسک سخت به طور مستقیم به برنامـه سند مشاهده SCANSOFT PAPERPORT را ذخیره بکنید ، یک پیام ایمیل ، پروژه مایکروسافت آفیس، یا این که برادر بسته پروگرام ی با machine.f شما به دنبال دستورالعمل آسان دستی و اتصال چاپگر به شبکه Wi-Fi خود را، شما حتی می توانید مجموعه ای از اسکنر به طور اتوماتیک به دستگاه موبایل سازگار با را در حال اجرا برادر iPrint اسکن پروگرام برای iOS، آندروید / آمازون ارسال پروژه آتش، ویندوز فون ۷ یا ۸ بلک بری (در Cortado).
مانند بسياري از بزرگ نام سازندگان چاپگر، برادر ارائه می دهد مجموعه ای کامل از نرم افزار چاپ ابر است که اجازه می دهد تا به شما استفاده از گوشی هوشمند یا تبلت را در رابطه با خدمات وب مانند فیس بوک، فلیکر، Dropbox، بیشتر به مشاهده و پروژه های را در همه چشم انداز وسیع ای از خدمات. همچنین این، برادر کار می نماید به آسانی با Google Cloud Print اپل AirPrint به ارسال شغل بی سیم به از چاپگر با مصرف از مرورگر وب گوگــل کروم اپل دستگاه های iOS، respectively.Inks و لوازم
خلیج کارتریج جوهر پشت درب پلاستیک شل و ول به سمت راست سینی کاغذ نشسته خانه فیروزه ای، بنفش، زرد، سیاه و سفید و کارتریج که به چاپگر تغذیه می کنند. کارتریج زیاد آسان جهت نصب است که شما ابه احتمال زیاد لا حتی نمی خواهد نیاز کتابچه آموزش آن را کشف کردن، و درب دسترسی آسان برای مبادله آنها را آسان است – این فرایند است بسیار زیاد آسان تر از بلند کردن کل خلیج اسکن خودرو فیدر سند.
شما هم کمتر در پر کردن مجدد جوهر در مقایسه با پرینتر های رقابتی در زیر ۱۰۰ $ دسته حتی بیشتر در طول وقت با مصرف همیشگـی صرف. با فرض اینکه شما در XL کارتریج ظرفیت برادر که جهت کمتر در خط مقدم ارائه جوهر بیشتر سرمایه گذاری، نرخ های اضافه تا ۲٫۴ سنت در هر صفحه از جوهر رنگ ۴٫۱ سنت برای یک صفحه از جوهر سیاه سفید.
که کمتر از همان XL تعرفه جوهر اپسون XP-420 (3.5 سنت برای رنگ، ۵ سنت جهت سیاه و سفید)، پس شما پول را نجات دهد اگر شما را تا انتها چاپ زیاد ی از عکس زیبا های رنگی و جزوات کسب کار، حتی اگر شما کارت خوان حافظه جهت کمک به شما انجام این کار نیست.
آیا MFC-J460DW نمرات بالا در آزمون سرعت CNET ثبت، به خوب ی در محدوده قابل قبول جهت زیر ۱۰۰ $ پرینتر جوهر افشان. آن را از طریق استاندارد ۱۰ صفحه متن سیاه و سفید سند نمونه ما در نرخ ثابت از ۹٫۷۸ صفحه در دقیقه پرواز کرد، دو مساوی سرعت به همان اندازه قیمت پرینتر ۴۶۳۰ تمام در یک.
موتور چاپ برادر نیز رقابت در تمام رنگی صفحه گرافیک دستگاه را با سرعت متوسط ​​۳٫۹۳ صفحه در دقیقه، پیشی گرفت. جهت مقایسه، اپسون XP-420 حتی نمی توانست بوسیله اسباب گردنده از یک صفحه در آزمون همان، تنها با ۰٫۴۲ صفحات چاپ در دقیقه است. چنانچه سرعت اولویت جهت کسب و کار شما است، برادر MFC-J460DW سزاوار دلار خود را.
کیفیت عکس جالب نیز بالاتر از میزان مبوسیله ​​برای آنچه که من از یک چاپگر ۱۰۰ $ انتظار می رود. مخازن جوهر مجزا ارائه یک سطح اضافی از جزئیات است که پرینتر رقابت با مخزن سه رنگ فقط نمی تواند ارائه دهد، یک فرق قابل توجه وجود دارد در صافی از انتقال رنگ، به خصوص در صورت تن پرتره چند رنگ.
درایور برنامـه مجوز می دهد تا شما را از طریق چرخه کیفیت چاپ مختلف جهت حفظ جوهر باقی مانده، و شما بیش از با تولید مثل رنگ چاپگر راضی خواهید بود – نقاط تیره تر از تصویر نمونه ما متراکم دست نخورده با رنگ های خونریزی است . رنگ های روشن به عنوان آنها می بایست موسیقی پاپ، متن است به بهتر ی شکل گرفته تمام راه را به اندازه فونت کوچکتر است.
محیط کسب کار نیاز به یک چاپگر چند منظوره است که ارائه می دهد ویژگی صرفه جویی در هزینه پتانسیل را دارد که بیشتر شدن بهره وری و، و برادر MFC-J470DW ارائه نتایج قوی در هر دو جبهه. شما می توانید تمام وسائل شما نیاز به خلاق با پروژه های چاپ بدون پرداخت بیش از میزان از حق بیمه در پر کردن مجدد کارتریج جوهر. علاوه بـر این، توانایی مصرف از دستگاه های موبایل خود را به نمایش ارسال مشاغل به چاپگر از طریق انبوهی از پروگرام های فرد دی مبتنی بر ابر این چاپگر مربوطه را در دفتر را حفظ خواهد کرد برای سال آمده است.

درباره admin

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان
x

شاید بپسندید

بهترین نرم افزار رستوران – نرم افزار مدیریت رستوران جهت حسابداری

نرم افزار رستوران – نرم افزار مدیریت رستوران – نرم افزار حسابداری رستوران نرم افزار ...

نمونه سوالات آیین نامه رانندگی ۹۶

نمونه سوالات آیین نامه رانندگی ۹۶   برای آمادگی بیشتر شما متقاضیان گواهینامه رانندگی پایه ...

داروخانه مذهبی به سبک رادیو منزل

داروخانه مذهبی به سبک رادیو منزل اگه داروهای شیمیایی را قبول ندارید با وبسایت رادیو ...