خانه » مقالات » لیفت سینه با نخ

لیفت سینه با نخ

لیفت پستان با نخ
38323776214015102a لیفت سینه با نخ
لیفت سینه

لیفت سینه با نخ : پوست آدم از دوره میانسالی یعنی بین ۳۰-۳۵ سالگی به بعد شروع به پیر شدن چروک شدن می نماید . این چروکیدگی پیری در پارت سینه ها و در نتیجه افتادگی آنها قابل مشاهده است. اما در سن پایین تر افتادگی سینه به دلایل مختلف مانند چاق و لاغر شدن و یا دلایل دیگر ممکن است رخ دهد.
یکی از جراحی های قشنگ یی رایج در ایران و جهان جراحی پستان برای بالا نگاه داشتن آن است. اما این کار عوارض بسياري نظیر عفو نت، تداخـل در سیسـتم شیردهی بسياري دیگر را ب دنبال دارد. ولی یکی ازروش های نوین در این امر لیفت سینه با نخ است. اینآموزش به گونه ای است که با وارد کردن چند نخ ویژه درون پوست سینه مانع افتادگی آن می شود. اما در اینروش سایز سینه در گرفتن نتیجه مطلوب بسیار زیاد تاثیر گذار است.
مسلما خانم هایی که سینه های کوچکتری دارند نتیجه بهتری از اینراهنمای خواهند گرفت. نخ هایی که در اینروش به کار برده می شوند از جنس PDO است که قبلا آنها را در جراحی های حساس قلب عروق همين طور جراحی چشم دیده بودیم. این نخ ها با مکانیسم بدن آدم سازگار بوده هیچ گونه عوارض جانبی را به دنبال ندارند. لیفت سینه با نخ با کیفیت ترین بی تهدید ترینروش جوانسازی پوست سینه در نتیجه بالا نگه داشتن آن است. این نخ ها درون سوزن های مخصوصی قرار دارند که بسته به سایز سینه و همچنین میزان افتادگی آن ابعاد و شکل های مختلف ی دارند و تعداد استفاده از آنها نیز متغیر است.
این سوزن ها را برای قرار دادن نخ ها در محل مورد نظر، وارد پوست سینه می کنند بعد از قرار گرفتن در جای دقیق خود، سوزن ها را بیرون می کشند نخ ها داخـل پوست باقی می مانند. این نخ ها شکلی خار دار دارند. این بدین است که وقت ی در محل خود قرار گرفت به هیچ وجه جابجا نشود و به همان فرم ثابت بماند. این نخ ها قابل جذب بوده جای هیچ استرس را باقی نمی گذارد. لیفت سینه با نخ به خاطر ویژگی ها ی مهمی که نسبت بهبقیه روش ها دارد، زیاد مورد توجه متقاضیان این امر قرار گرفته روز به روز بر تعداد آنها نیز اضافه می شود.

لیفت سینه با نخ می توان گفت عوارض خطرناکی ندارد. اما عوارض اندکی مانند خارش، تورم و یا کبودی در برخي موارد مشاهده شده که اصلا جدی نبوده به دلیل تحریک سلول های بافتی پوست است، که آن بعد از گذشت نهایتا ۲ هفته به طور کامل برطرف خواهد شد. اما لازم به ذکر است بسياري از پزشکان که تجربه کافی برای انجام چنین کاری ندارند با سهل انگاری باعث عفو نت می شوند.
انجام لیفت سینه با نخ جهت افرادی که داری شرایط زیر هستند توصیه نمی شود:

– افرادی که به نوع پروتئین نخ ها حساسیت دارند.

– افرادی که سیسـتم ایمنی بدن آنها اختلال دارد.

– خانم های باردار و یا شیر ده

– افرادی که سن کمتر از ۱۸ سال دارند.

– افرادی که حساسیت های شدید دارند.

– افرادی که بیماری های سیسـتم یک مزمن دارند.

– افرادی که سابقه ایجاد گوشت اضافه در محل زخم دارند.

– بیماران سرطانی

بهتر است قبل از انجام لیفت سینه با نخ تست های مربوط به حساسیت را توسط پزشکان کارشناس انجام دهید. شرایط گفته شده در بالا نه فقط در انجام لیفت سینه با نخ، بلکه دربقیه روش ها می بایست مورد نقد قرار گیرند.
کلینیک زیبا یی رازی به پشتوانه پزشکان متخصص با تجربه خود این اطمینان را به شما می دهد که با پشت سر گذاشتن جلسه بی خطر با کمترین زمان ممکن به فرم دلخواه خود دست پیدا بکنید برای مشاوره در زمینه لیفت بازو وبقیه اعمال جراحی زیبا یی ، با متخصصین ما در کلینیک رازی ارتباط بگیرید.

ویژگی ها ی کاشت مو بهراهنمای FIT : روش FIT یکی ازروش های رایج کاشت مو است . کاشت مو بهراهنمای FIT ویژگی ها یی نسبت بهبقیه روش های کاشت مو است که در زیر به برخي از ویژگی ها ی اینروش در کاشت مو اشاره می کنم :
۱) مزیت برتر کاشت مو بهشیوه FIT این است که محل برداشت مو برای جراحی کاشت مو در پشت سر غیر قابل روئیت است.
۲) دومین مزیت برای کاشت مو بهروش FIT این است که پوست محل کاشت مو بدون برجستگی فرورفتگی است.
۳) در اینروش از کاشت مو ظاهر موهای کاشته شده کاملا طبیعی است.
۴) درراهنمای کاشت مو بهروش FIT در جلسه اول می توانید بیشترین تراکم مو را داشته باشید .
۵) در صد بیشتر شدن مو های کاشته شده درروش FIT بالای ۹۰ درصد است .
۶) نسب بهبقیه روش های کاشت مو طبیعی ترین خط رویش مو را در جلوی سر دارد
۷) در اینشیوه از کاشت مو امکان دوباره تکرار جلسات کاشت مو تا ۶ ماه جهت رفع کامل طاسی سر وجود دارد
۸) در اینروش از موهای بدن ( سینه کتف ) جهت پیوند مو به سر نیز در صورت لزوم مصرف می شود.
۹) کاشت مو بهآموزش FIT سرپایی بوده نیاز به دوره نفاهت ندارد.

درباره admin

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان خرید فیلترشکن خرید vpn خرید vpn ارزان خرید vpn خرید vpn
x

شاید بپسندید

اتوبار پاکنژاد

اتوبار پاکنژاد اگر  دنبال اتوبار حرفه ای و منصفانه هستید ، پیشنهاد می کنیم یکبار باربری و ...

افزایش بازدید و بهبود رتبه الکسا

افزایش بازدید و بهبود رتبه الکسا افزایش بازدید و بهبود رتبه الکسا الکسا برای کاربران ...

پوشش حیاط خلوت

پوشش حیاط خلوت مجری انواع پوششهای نورگیر وسقف های سبک ونورگیرهای ساختمانی ،پوشش سقف حیاط ...